-34%

T-shirt pambuk me jakë V

14.90 9.90

M-L
S-M
Bojqelli
Gri e errët
Gri e hapur
E bardhë
E verdhë
Kafe
Rozë
Hiq
SKU: N/A Category:
Description

Description

100% pambuk

Shipping & Delivery

Dorëzimi i mallrave Dorëzimi i mallrave të porositura realizohet nga e hëna deri të shtunën,brenda 1-2 ditëve pune nga data e paraqitjes së porosisë në adresën që keni deklaruar gjatë plotësimit të të dhënave tuaja. Shpenzimet e dërgimit.

Kostoja e transportimit brenda Tiranes është 1000 lek, kostoja e transportimit jasht Tiranes është 1500 lek. Kostoja e transportimit per Kosovë, Maqedoni edhe Mal të Zi është 5 euro, pavarësisht mënyrës së pagesës dhe shumës së pagesës.