-36%

Pantallona të gjata verore

24.90 16

XS
S
M
Hiq
Përshkrim

Përshkrim

Pantallona njëngjyrëshe, matërial elastik me zinxhir dhe kopsë. Prerje klasike pa xhepa. Të thjeshta dhe komode

Shipping & Delivery

Dorëzimi i mallrave Dorëzimi i mallrave të porositura realizohet nga e hëna deri të shtunën,brenda 1-2 ditëve pune nga data e paraqitjes së porosisë në adresën që keni deklaruar gjatë plotësimit të të dhënave tuaja. Shpenzimet e dërgimit.

Kostoja e transportimit brenda Tiranes është 1000 lek, kostoja e transportimit jasht Tiranes është 1500 lek. Kostoja e transportimit per Kosovë, Maqedoni edhe Mal të Zi është 5 euro, pavarësisht mënyrës së pagesës dhe shumës së pagesës.

SKU: 1723007 Kategori: ,