-47%I SHITUR
Sold out

Këmishë

14.99 7.90

S
Hiq
Përshkrim

Përshkrim

100% FIJE MENDAFSHI
Këmishë me mëngë të gjata.

Shipping & Delivery

Dorëzimi i mallrave Dorëzimi i mallrave të porositura realizohet nga e hëna deri të shtunën,brenda 1-2 ditëve pune nga data e paraqitjes së porosisë në adresën që keni deklaruar gjatë plotësimit të të dhënave tuaja. Shpenzimet e dërgimit.

Kostoja e transportimit brenda Tiranes është 1000 lek, kostoja e transportimit jasht Tiranes është 1500 lek. Kostoja e transportimit per Kosovë, Maqedoni edhe Mal të Zi është 5 euro, pavarësisht mënyrës së pagesës dhe shumës së pagesës.

Masa

MASA

EUR BUSTI MESI VITHE
XS 82cm 64cm 92cm
S 88cm 68cm 96cm
M 92cm 72cm 100cm
L 96cm 76cm 104cm
XL 100cm 80cm 108cm
small
SKU: 31014 Kategori: , , Etiketa: , , ,