Back
-38%I SHITUR
Sold out

Fustan asimetrike

25.50 15.90

Gri
S
M
Hiq
Përshkrim

Përshkrim

100% MENDAFSH ARTIFICIAL
Fustan asimetrike me rrip në mes edhe me lule ngjyrë gri.

Shipping & Delivery

Dorëzimi i mallrave Dorëzimi i mallrave të porositura realizohet nga e hëna deri të shtunën,brenda 1-2 ditëve pune nga data e paraqitjes së porosisë në adresën që keni deklaruar gjatë plotësimit të të dhënave tuaja. Shpenzimet e dërgimit.

Kostoja e transportimit brenda Tiranes është 1000 lek, kostoja e transportimit jasht Tiranes është 1500 lek. Kostoja e transportimit per Kosovë, Maqedoni edhe Mal të Zi është 5 euro, pavarësisht mënyrës së pagesës dhe shumës së pagesës.

SKU: 1820.91259 Kategori: Etiketa: , ,