Fustan me print dhe lidhëse tek gryka

34.90

2 në gjëndje

Përshkrim

Përshkrim

Fustan me fruda tek pjesa e poshtme, me printdhe lidhse tek gryka. Matërial saten i plotë

  • Lahet siç e tregon tabela
  • Modelja ka veshur masën onesize
  • Modelja është 1,84 cm e gjatë
Shipping & Delivery

Dorëzimi i mallrave Dorëzimi i mallrave të porositura realizohet nga e hëna deri të shtunën,brenda 1-2 ditëve pune nga data e paraqitjes së porosisë në adresën që keni deklaruar gjatë plotësimit të të dhënave tuaja. Shpenzimet e dërgimit.

Kostoja e transportimit brenda Tiranes është 1000 lek, kostoja e transportimit jasht Tiranes është 1500 lek. Kostoja e transportimit per Kosovë, Maqedoni edhe Mal të Zi është 5 euro, pavarësisht mënyrës së pagesës dhe shumës së pagesës.

SKU: 8645 Category: