Back
-31%I SHITUR
Sold out

Kanotjere me dizenjo dantellë

15.99 11

One size
Blu e errët
E bardhë
E zezë
Gri
jeshile e erret
Rozë
Vishnje
Hiq
Përshkrim

Përshkrim

95% POLIESTER
5% ELASTIK
Kanotjere velur me rripa dhe dizenjo dantellë.

Shipping & Delivery

Dorëzimi i mallrave Dorëzimi i mallrave të porositura realizohet nga e hëna deri të shtunën,brenda 1-2 ditëve pune nga data e paraqitjes së porosisë në adresën që keni deklaruar gjatë plotësimit të të dhënave tuaja. Shpenzimet e dërgimit.

Kostoja e transportimit brenda Tiranes është 1000 lek, kostoja e transportimit jasht Tiranes është 1500 lek. Kostoja e transportimit per Kosovë, Maqedoni edhe Mal të Zi është 5 euro, pavarësisht mënyrës së pagesës dhe shumës së pagesës.

SKU: 9511 Category: Tags: , , , ,