-50%I SHITUR
Sold out

Bluzë këmishë

19.90 10

S’ka stok

Përshkrim

Përshkrim

Bluzë këmishë moderne, krep i ngurt, me mëngë që mbarojnë me tyl plisse. Ideale për veshje shik. Masa XS-S, plus size

Shipping & Delivery

Dorëzimi i mallrave Dorëzimi i mallrave të porositura realizohet nga e hëna deri të shtunën,brenda 1-2 ditëve pune nga data e paraqitjes së porosisë në adresën që keni deklaruar gjatë plotësimit të të dhënave tuaja. Shpenzimet e dërgimit.

Kostoja e transportimit brenda Tiranes është 1000 lek, kostoja e transportimit jasht Tiranes është 1500 lek. Kostoja e transportimit per Kosovë, Maqedoni edhe Mal të Zi është 5 euro, pavarësisht mënyrës së pagesës dhe shumës së pagesës.

SKU: 1825021 Kategori: , ,