-50%I SHITUR
Sold out

Bluzë golf me mëngë të gjata

23.99 11.90

M-L
S-M
E bardhë
E zezë
Gri
Rozë
Hiq
Përshkrim

Përshkrim

72% FIJE MENDAFSHI
28% POLIESTER
Bluzë golf me mëngë të gjata dhe dizenjo me gure.

Shipping & Delivery

Dorëzimi i mallrave Dorëzimi i mallrave të porositura realizohet nga e hëna deri të shtunën,brenda 1-2 ditëve pune nga data e paraqitjes së porosisë në adresën që keni deklaruar gjatë plotësimit të të dhënave tuaja. Shpenzimet e dërgimit.

Kostoja e transportimit brenda Tiranes është 1000 lek, kostoja e transportimit jasht Tiranes është 1500 lek. Kostoja e transportimit per Kosovë, Maqedoni edhe Mal të Zi është 5 euro, pavarësisht mënyrës së pagesës dhe shumës së pagesës.

SKU: 9358 Category: Tags: , , ,