Fashion

Palltot qe duhet te kemi kete dhjetor

Kete muaj kam zgjedhur t’iu jap sugjerime mbi palltot. I ftohti ka ardhur, por ne prape duhet te mendojme si te jemi fashion por edhe ngrohte.

Si fillim, duke qene se jemi ne muajin Dhjetor nuk duhet te mungoj ngjyra e kuqe , prandaj kam zgjedhur 2 pallto ne kete ngjyre te madhesive te ndryshme. Palltoja e par vjen ne gjatesi te shkurter, me kopsa pare dhe me rrip, me pelqeu kaq shume sa direkt e mora, e ngroht dhe e bukur. Palltoja e dyte eshte pak me e gjate me nje te kuqe qe therret Krishlindje, sic mund ta shikoni une e kam kombinuar me nje bluz Krishlindjesh dhe duket kaq bukur.

Palltoja tjeter duhet ta pranojm eshte shume e vecante, te gjithe njerzit qe kam takuar kane pyetur per te por gjithashtu dhe ju ne instagram, detaji te menget dhe ne fund e ben kaq te vecante dhe shume te ngrohte, pervec se te ben tw dukesh shume stil te mban shume ngroht dhe i fumdit eshte pellushi qe ishte kaq i bute dhe teper i ngrohte. Keto ishin sugjerimet e mia, shpresoj t’iu kene pelqyer. Mua mund te me ndiqni ne Instagram me kombinime te tjera. Te gjitha veshjet e permbendura me siper i gjeni te Savenue, dyqani me veshjet me te vecanta.

Une iu uroj festa sa me te gezuara dhe bashke lexohemi ne muajin tjeter

Kalofshi sa me bukur.