Fashion

Top 5 on Instagram

Përshëndetje dear friends.!!!

Friday is here dhe unë jam këtu me ju të shikojmë sëbashku një akoma Top 5 e Instagramit…

Mos harroni se uljet vazhdojnë dhe ne në S Avenue ju japim mundësinë të visheni me Outfits cilësore dhe në cmimet më të mira.!!

Le të fillojmë.!

 

  1.   Nisim këtë Top 5 me një xhup lëkurë artificiale që ka fituar shum Like në Instagram dhe jo pa arsye.! Ky xhupi nuk duhet të mungoj nga garderoba juaj, e vishni nga mëngjesi deri në dark dhe jeni super Stylish.! Bëheni tuaj duke bërë klik Këtu .!

 

2.   Like it babe.!! Në numrin 2 shikojmë një outfit sexy dhe plot style.. Bluza deve kombinohet kollaj me shumë veshje, por me një fund lëkurë artificiale e bën veshjen tuaj të duket High.! Bluzën deve e gjëni Këtu dhe fund lëkurë artificiale Këtu .

 

3.   I love that Fur.!! Like i keni dhënë dhe këtij pellushi pa mëngë.. Për në dimër është zgjidhja më e ngrohtë dhe bën çdo outfit të duket chic dhe in Fashion.!! E gjëni duke bërë klik Këtu .

 

4.   Në këtë foto keni dhën shumë Like dhe mundem të kuptoj arsyen.! Një Top në ngjyrë të bardh dhe me prerjen të tillë bën veshjen tuaj classy dhe kombinohet super me pantallona si në foto por edhe me një fund.. Ju e gjëni Këtu .!

 

5.   Pranvera po afrohet dhe uljet e cmimeve për koleksionin Pranverë/Verë janë shum hot.!! Prandaj në numrin 5 shikojm këta fustan veror që i keni pëlqyer jashtë mase shumë dhe tani i gjëni me ulje.!! Like it!! I gjeni Këtu .

 

Një akoma Top 5 ariti në fund…!

Shpresoj të keni një fundjave të këndshme

dhe vashdoni të na dhuroni Like në Instagram SAvenue 

Sëbashku përsëri të Hënën me Outfits of the Week dhe çdo të Premte me Top 5 on Instagram.!

Many kisses…

Related Posts