Fashion

Outfits of the Week Office Style.!

Hello Friends, uroj një javë të mbarë për të gjithë , unë jam këtu me Outfits Of The Week si çdo të Hënë.!!

Tema e kësaj jave është Office Style! Për atë femër që punon shumë por vishet Stylish dhe në zyrë.!

Let’s Start…

1.   Fillojmë me Jumpsuit.! Kjo veshje është perfekte për femrën që ka punë zyre , një Jumpsuit është njëkohesisht i rehatshëm, chic dhe in Fashion! Kombinohet kollaj me taka por dhe me atlete! Jumpsuit i zi e gjëni Këtu , jumpsuit xhinse Këtu.

 

 

2.  Sigurisht puna në zyrë lejon veshjen e fustaneve ! Zhgjidhni fustan nje ngyrësh por dhe me motive të ndryshme.. Me këpucë të larta ose të sheshta kombinoheni me aksesore që preferoni ose me një rrip më mes, dhe behuni gati për komplimentet e kolegëve tuaj! Fustanin bezhë e gjëni Këtu, fustani me kuadrata Këtu dhe fustani me lule Këtu.

 

3.   Zip culotte! Pantallonat të gjëra poshtë janë moda e re dhe ne i pelqejmë shumë.! Zgjedhja më elegant për në zyrë dhe shumë të rehatshme. Me bluzën jashtë pantallonave ose nga brënda Your Style Rocks girl.. Pantallonat të zeza i gjëni Këtu , bluzën deve Këtu, pantallonatë gri Këtu, bluzën golf Këtu, xhaketën deve Këtu dhe Çizmet Këtu.

 

4.   Vazhdojmë me pantallona të gjëra në Total Office Look, kostum i kombinuar me rrip në mes! Një Style për femrën që ka fuqinë t’ja dali mbarë në çdo vështirësi, për të gjitha femrat që provojnë veshje të ndryshme dhe skanë frikë të vishen me Androgynous Style! Pantallonat i gjëni Këtu dhe xhaketën Këtu.

 

5.  Fundi me pala është moda e këtij viti dhe pa dyshim të jepë një office look! E adhuroni dhe ne ju japim ide te ndryshme si ta kombinoni!! Like it babe! Fund plisse e gjëni Këtu, bluzën golf Këtu, Çizmet Këtu dhe këmishën lejla Këtu.

 

6.  Përveç fustaneve, fundëve, jumpsuit dhe zip culotte outfit perfekt për në zyrë janë dhe pantallonat të ngushta, i kombinoni super me këmisha sipas trupit ose me më të gjëra, dhe ditat e ftohta me bluzë deve! Do it right or not at all.! Pantallonat me lule i gjëni Këtu, këmishën Këtu, pantallonat me kuadrata Këtu, bluzën deve Këtu, këmishë animal print Këtu, pantallona me vija Këtu dhe Çizmet Këtu.

7.   Rikthehem me fustan por i veshur me një mënyrë super stylish! Rrobat që zgjedhin femrat që e kanë punën të tillë duhen të jenë chic and classy! Buy the look now.. Fustanin me lule e gjëni Këtu!

 

8.   Office outfit është tema dhe nuk ka mundësi të mungonte fundi pensil! Ky fund i veshur me këmishë ben një total veshje për në zyrë! Këmishën bodysuit e gjëni Këtu dhe fundin pencil Këtu.

 

Hope you enjoyed..Have a nice Week Ladies.!!

Mos harroni të na ndiqni në Instagram SAvenue !!

See you next Monday.. Kisses to all…

Related Posts