Fashion, Lifestyle

Vizitë tek Vjehrra outfit ideas

E Hëna e parë e këtij Viti dhe jam këtu me ju si çdo të Hënë me Outfits of the Week !

Ju uroj një Vit të mbarë dhe me shumë suksese !

Tema e javës është Vizitë tek Vjehrra.

Do ju tregoj veshje që preferohen kur shkojmë tek vjehrra, nga që vjehrra është nëna e dytë dhe një person që duhet shumë dhe me respekt të madh..

Ashtu dhe ne duhet të kujdesemi me pamjen që do zgjedhim për këtë vizitë dhe të tregojmë që jemi përpjekur të vishemi sa më bukur për takimin me prindërit që sollën në jet njeriun tonë të dashur.!

Let’s go.!

  1. Fillojmë me këtë fund me pala, është moda e re dhe të jep mundësinë ta kombinosh me shumë veshje të ndryshme.! E preferojmë më bluzë golf , me rrip ose pa rrip në mes dhe me çizme! Vjehrra juaj do e pëlqei shumë.!! ( për veshjet në foto kliko këtu Fund  FundBluzëBluzë dhe Çizme )
  2. Vazhdojmë me këtë veshje në foto që është një fustan me lule i gjatë deri te gjuri. Nga lart fustanit vishni një bluzë deve, dhe tregoni sa të talentuara jeni në kombinimin e rrobave.! ( fustanin e gjëni Këtu , bluzën Këtu , dhe Çizmet Këtu )

  3. Vjehrra juaj do ju shikoj veshur kështu dhe do ju thot direkt sa nuse të bukur që kam.! Mos dyshoni për stilin tuaj as një minutë, një fustan romantik si ky në foto, i kombinuar me një rrip në mes dhe pallto nga lart e bën veshjen tuaj Chic .!! Go girl !!! ( klik këtu për Fustanin )
  4. Numri 4.. Vizitë tek vjehrra nuk shkon vetem me fund ose fustan por dhe me pantallona ose jumpsuit si këto në foto.! Vishu me rroba femërore dhe Stylish nga S Avenue ( kliko për rrobat në foto këtu – Bluzë Pantallona Jumpsuit )

  5. Rikthehemë tek veshje me fund! Rrobat që dallojnë një stil femërorë është fundi dhe fustani kështu që një vizitë tek vjerra do veshje serioze dhe Stylish.! Fund animal print e gjëni Këtu , Pallton Këtu , Bluzë Këtu dhe Çizme Këtu .
  6. This outfit is on Fleek.! Veshje super për vizitë tek vjerra, një fund i shkurtër kombinohet shumë bukur me bluzë golf dhe Çizme të gjata mbi gju, nga lart preferoni një pellush dhe jeni gati !! We like it.! ( rrobat i gjëni këtu – Çizme Pellush Bluzë Fund )

  7. Si të mungonte një fustan si ky? Palat janë në modë dhe kjo veshje është perfektë për një vizitë tek vjerra.! Fustan të zi klasik kemi të gjitha, visheni si në foto me rrip në mes dhë Çizme mbi gju dhe rock it girl!

 

Kjo ishte Outfits of the Week për këtë javë, bashkë përsëri të premten me top 5 në Instagram dhe për një javë prap me Outfits of the Week me temë të re.!!!

Mos harroni të na ndiqni në Instagram SAvenue

Ju puth fort, have a nice week.!!!

Related Posts