Fashion

Must Have Pallto !

Hello te dashur friends !! E Hënë përsëri por kjo e Hënë është dita e fundit për 2018 ! Jeni gati për të mirë pritur Vitin e Ri 2019 .? Ne në S Avenue jemi gati dhe kemi dhe artikull të ri si çdo të Hënë me OUTFITS OF THE WEEK !

We Love Pallto, se mos harroni që jemi në stinën më të ftohët dhe palltua është rroba më e duhur qe të mban ngrohtë dhe jep stil te veshëja juaj.!

1.  Na qe është nata e Vitit të Ri sonte fillojm me këtë pellush të shkëlqyer që kombinohetë me çdo fustan prallorë dhe e gjëni Këtu.

2.  Vazhdojmë me pellush përsëri por më të gjatë dhe në 4 ngjyra te bukura për të zgjidhëni atë që preferoni, e gjëni Këtu . Like it!!

 

3.  Në numrin 3 sigurishtë që ndodhet një pallto në ngjyrë të kuqe si kjo.! Kliko qe ta gjësh Këtu

4.  Pallto të gjata dhe chic për femrën me stil moderne!! Kush është ngjyra juaj e zemrës? Pallto bojqelli e gjëni Këtu dhe pallto klasike në ngjyrë të zezë Këtu.

5.  Pellush apo Xhup? Nuk vendosni dotë kollaj ? Në S Avenue ju sugjërojm këtë Doublesided jacket  dhe e gjëni Këtu .

6.  Xhupi që nuk duhet të mungoj nga garderoba juaj është një xhup me pamje lëkurë , all time classic ! Bëheni tuaj me një klik Këtu

 

7.  Dhe për fund kam mbajtur pallton më të bukur dhe më Stylish për vizitat në ditët më të ftohta ! Pallto e gjatë me rrip në mes dhe dizenjo pellushi, e gjëni Këtu .

We Wish You A Happy New Year.!

Ju urojm një Vit i mbarë plot shëndet dhe Style.!

Bye 2018 , Welcome 2019, please be grateful!!