Fashion, Lifestyle

10 veshje stylish per dasmat verore

Vera ka ardhur së bashku me ceremonitë familjare dhe evente te ndryshme. Fustanet elegante dhe çapkëne për ditën apo mbremjen, dantellë, metalike, të artë apo floral, janë kyçi i verës për te shkëlqyer.

Përdor ngjyrën e arit në fustanet veror. Është e këndëshme, e lehtë, chic dhe goditëse. Është ngjyra më perfekte për fustane ne mbrëmje.

Gjeje këtu

E kuqja shkëlqen në çdo trup. Një zgjedhje e bukur, elegante dhe sexy. Një pamje perfekte për ditëlindje, festë me miqtë, coctail party, evente të thjesht por dhe evente zyrtare.

Gjeje këtu

Je e ftuar në një dasëm elegante dhe dëshiron te shkëlqesh? Zgjidh një fustan të gjatë. I mahnitshëm me detaje të tylit dhe teminave për veshje te paharrueshme në ceremoni martesore.

Gjeje këtu

Një fustan i bardhë është gjithmonë i bukur dhe elegant. Dantella e bardhë dhe qëndisja e bejnë zgjedhjen me të preferuar të femrave në çdo moment të ditës.

Gjeje këtu

Jumpsuit janë një veshje elegante dhe tregojnë shumë bukur siluetën femërore. Të përshtatëshme për ceremoni në çdo moment të ditës.

Gjeje këtu

Fustani i zi me dantellë dhe qëndisje me temina është trendi i fundit për mbrëmje të veçanta. Një pamje magjepse për dasma dhe festa në mbremje me stil.

Gjeje këtu

Fund saten asimetrik, në ngjyrë pastel, i bukur dhe perfekt për një pamje femërore.

Gjeje këtu

Fundi midi me pala dhe mesi i hollë e bejnë veshjen perfekte për një pamje elegante dhe komode, për çdo moment te ditës.

Gjeje këtu

Fustanet me temina ne ngjyrën e arit dhe te bronxit janë fjala kyç për të shkëlqyer këtë verë në festat e mbremjeve. Një veshje magjepse dhe protagoniste.

Gjeje këtu

Fustanet e gjatë janë joshës dhe na bejnë të ndihemi madhështore dhe si princesha. Ngjyra pastel dhe qëndisja nje nderthurje romantike që e bëjnë pamje përrallore. Zgjedhe speciale për dasma, pagëzime dhe festa.

Gjeje këtu